Gwarancja na lata!

Inwestując w system paneli fotowoltaicznych, chcemy być pewni, że będzie on działał wydajnie i bezpiecznie przez wiele następnych lat. Ponieważ na cały system składa się wiele elementów, trzeba wyróżnić kilka rodzajów gwarancji.

Do 10 lat gwarancji na montaż

Instalacja prowadzona jest przez nasze wyszkolone ekipy montażowe zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i zaleceniami producentów poszczególnych komponentów. Dzięki wysokiej dbałości o szczegóły podczas pracy możemy zagwarantować okres do 10 lat ochrony gwarancyjnej na wszelkie usterki robocze.

10 lat gwarancji na urządzenia
(w zależności od producenta i modelu)

W zależności od producenta i modelu każdy komponent instalacji fotowoltaicznej objęty jest gwarancją produktową. Dotyczy ona wszelkich wad fabrycznych i błędów produkcyjnych urządzenia.

Własne ekipy montażowe

Przykładamy dużą wagę do jakości wykonywanych prac, wszystkie instalacje przeprowadzane są przez nasze sprawdzone ekipy montażowe. Montaż paneli fotowoltaicznych to spore przedsięwzięcie, które ingeruje w wiele elementów budynku. Tylko mając pewność umiejętności monterów, jesteśmy w stanie zagwarantować długą ochronę gwarancyjną swojej pracy.

Bezpieczeństwo

Ze względu na ryzyko uszkodzeń związanych z wyładowaniami atmosferycznymi, skokami napięcia w sieci czy zwarciami, do instalacji dołączana jest skrzynka zabezpieczająca AC/DC i w zależności od potrzeb również skrzynka przeciwpożarowa.

Serwis

Mając na uwadze dobro naszych klientów, oferujemy także profesjonalny serwis instalacji fotowoltaicznych. W przypadkach losowych usterek niekwalifikujących się do gwarancji na urządzenia lub montaż świadczymy usługi serwisowe obejmujące naprawę, lub wymianę elementów systemu fotowoltaicznego.