TOMSOLAR

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, dlatego zaufało nam już tysiące klientów.

Oszczędzaj na energii!

Firma Tom-Solar zajmuje się montażem i kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych dla domów i przedsiębiorstw. Naszej firmie przyświeca idea wykorzystania odnawialnych źródeł energii do znacznego obniżenia kosztów energii elektrycznej.

Uważamy, że mając łatwy dostęp do nowoczesnych technologii, warto je wykorzystać do poprawy jakości swojego życia, przy okazji dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska, korzystając z zielonej energii.

Poznaj nas!

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zebrać odpowiednie doświadczenie i kontakty potrzebne do sprawnej obsługi naszych klientów chcących zainwestować w energię ze słońca. Mamy wszelkie uprawnienia niezbędne do bezpiecznego montażu i podłączenia paneli fotowoltaicznych wraz z całym osprzętem elektrycznym. Na koncie posiadamy wiele realizacji wykonanych zarówno dla dużych inwestorów, jak i osób prywatnych. Działamy na Górnym i Dolnym Śląsku, wokół takich miast jak Wrocław, Tarnowskie Góry, Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Opole, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Częstochowa, Kielce czy Kraków. Oprócz montażu oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich urządzeń, uzyskaniu dofinansowania i odpowiedniego użytkowania gotowej instalacji.

Zadzwoń do nas i sprawdź, co możemy Ci zaoferować, ile to kosztuje i ile możesz zaoszczędzić!

Elastyczny Harmonogram

Martwisz się, że nie znajdziemy czasu dla Twojego projektu? Nie ma co się martwić! Możemy zagwarantować, że każde zlecenie traktujemy piorytetowo
i dopasowujemy je pod kalendarz klientów.

Przystępna Cena

Posiadanie własnej elektrowni słonecznej nie powinno już być utożsamiane z drogim przedsięwzięciem, biorąc pod uwagę ile można zaoszczędzić. Zadzwoń do nas, a zajmiemy się wszelkimi formalnościami, włącznie z dotacjami rządowymi.

Najwyższa jakość

Jesteśmy w stanie zagwarantować, że sprzedawane przez nas produkty, jak ich profesjonalny montaż u naszych klientów stoją na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i już dziś przekonaj się o tym sam!

Nasza misja

Naszą misją jest wprowadzanie Polski w XXI wiek, w którym to paliwa kopalne zostają zastępowane przez odnawialne źródła energii, w tym energię słoneczną. Montując najwyższej jakości panele słoneczne nie tylko uszczęśliwiamy naszych klientów, dzięki czemu będą w stanie oszczędzić pieniądze, ale również dbamy o naszą planetę.