Zadzwoń do nas

+48 516 752 739

Lokalizacja

Dobraków 24, 42-439

O nas

O firmie

Oszczędzaj na energii!

Firma Tom-Solar zajmuje się montażem i kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych dla domów i przedsiębiorstw. Naszej firmie przyświeca idea wykorzystania odnawialnych źródeł energii do znacznego obniżenia kosztów energii elektrycznej.

Naszą misją jest wprowadzanie Polski w XXI wiek, w którym to paliwa kopalne zostają zastępowane przez odnawialne źródła energii, w tym energię słoneczną. Montując najwyższej jakości panele słoneczne nie tylko uszczęśliwiamy naszych klientów, dzięki czemu będą w stanie oszczędzić pieniądze, ale również dbamy o naszą planetę.

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zebrać odpowiednie doświadczenie i kontakty potrzebne do sprawnej obsługi naszych klientów chcących zainwestować w energię ze słońca. Mamy wszelkie uprawnienia niezbędne do bezpiecznego montażu i podłączenia paneli fotowoltaicznych wraz z całym osprzętem elektrycznym. Na koncie posiadamy wiele realizacji wykonanych zarówno dla dużych inwestorów, jak i osób prywatnych. Działamy na Górnym i Dolnym Śląsku, wokół takich miast jak Wrocław, Tarnowskie Góry, Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Opole, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Częstochowa, Kielce czy Kraków. Oprócz montażu oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich urządzeń, uzyskaniu dofinansowania i odpowiedniego użytkowania gotowej instalacji.

Poznajmy się!

Uważamy, że mając łatwy dostęp do nowoczesnych technologii, warto je wykorzystać do poprawy jakości swojego życia, przy okazji dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska, korzystając z zielonej energii.

« z 2 »

Profesjonalny montaż w Twoim domu

Godziny otwarcia

O nas

Zapraszamy wszystkich do kontaktu oraz niezobowiązującej wyceny projektu.

© 2024 Tom-Solar