Pompy ciepła

Źrodło zielonej i czystej energii. W połączeniu z fotowoltaiką, również najbardziej ekonomiczne i niezależne od zmian cen surowców kopalnych na rynku. Wyposażone w inteligentny sterownik zapewniający użytkownikom komfortowe ustawianie i korzystanie z ogrzewania.

Ekonomiczne rozwiązanie dla każdego domu

Jedna z pierwszych decyzji podejmowanych podczas budowy nowego domu

Całkowity koszt dla nowoczesnej instalacji pompy ciepła wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niewymagana jest jednak budowa kotłowni, co oszczędza nam kilkanaście m² pomieszczenia a także jej koszt. Niski koszt eksploatacji, a także dłuższa niż tradycyjnych kotłów żywotność, sprawia że w przeciągu czasu instalacja pompy ciepła jest korzystna ekonomicznie.

Nasze usługi

Zajmujemy się wyceną instalacji, sprzedażą urządzeń, instalacją oraz serwisem powietrznych oraz gruntowych pomp ciepła

Sprzedaż pomp

Dostarczamy urządzenia popularnej w tej chwili na rynku w Polsce, czyli firm Mitsubishi, Panasonic oraz Nova, a także Buderus, Viessman czy Kaisai.

Instalacja i serwis

Zajmujemy się instalacją pomp ciepła w nowych budynkach oraz remontowanych a także zajmujemy się serwisem istniejących instalacji.

Doradztwo

Dzięki doświadczeniu, pomagamy w doborze optymalnego urządzenia dla danej inwestycji.

Zaoszczędź pieniądze i stań się bardziej eko

Urządzenia

Szeroka oferta dostępnych rodzajów oraz mocy urządzeń pozwala na dobranie odpowiedniego urządzenia dla każdego typu budynku. Główne typy pomp to powietrzna (korzystająca z energii znajdującej się w powietrzu) lub gruntowa. Oba rodzaje pomp mogą zostać użyte do ogrzewania CWU oraz CO. 

Pompa Powietrze/Woda

Powietrzne pompy ciepła wykorzystują energię skumulowaną w powietrzu. Przekształcają je w ciepło do podgrzewania wody użytkowej lub ogrzewania pomieszczeń, zwykle poprzez ogrzewanie podłogowe. Charakteryzują się niższym kosztem inwestycji, montażem na zewnątrz budynku oraz łatwością instalacji.

Pompa Solanka/Woda

Gruntowe pompy ciepła pobierają energię z gruntu za pomocą kolektorów lub sond gruntowych i przekształcają w ciepło do ogrzewania wnętrz lub wody użytkowej. Tego typu pompy, są bardziej kosztowną inwestycją, jednak instalacje tego typu są bardziej sprawne, żywotne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Gwarancja

Oferujemy 5 lat gwarancji na instalację pompy oraz ogrzewania. Gwarancja na samo urządzenie zależy od producenta i konkretnego modelu.